جستجو

پیوندها

 

 fivb

 

AVC

 

fed

 

tarbiat

 

olymic

 

مترجم سایت

Persian Arabic Armenian Azerbaijani English Turkish

تصویر تصادفی

08.jpg

مقالات

articles

اطلاعیه ها

announcements

مقاله ها

لیگ برتر والیبال؛ شهرداری تبریز و سایپا دو میزبان فاتح هفته چهاردهم

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال با شش دیدار پیگیری شد و تیم های شهرداری تبریز و سایپا تنها میزبانان فاتح این هفته لقب گرفتند.
هفته چهاردهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (چهارشنبه) با شش دیدار در شهرهای اراک، اردکان، آمل، تبریز و تهران (دو مسابقه) پیگیری شد.
تیم های پیکان تهران، سایپا تهران، بانک سرمایه، شهرداری ارومیه، سازمان عمران شهرداری ساری و شهرداری تبریز در این بازی ها برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند که نشان دهنده پیروزی دو میزبان و چهار تیم میهمان در این هفته است.
در نخستین دیدار این هفته و در خانه والیبال تهران تیم های سایپا و هاوش گنبد به مصاف هم رفتند که نارنجی پوشان سایپا سه بر دو به پیروزی رسیدند.
همچنین تیم والیبال پیکان تهران که صدرنشین لیگ برتر والیبال است، در سالن آیت الله خاتمی اردکان به مصاف خاتم این شهر رفت و سه بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت تا همچنان در صدر جدول این رقابت ها بماند.
در سومین مسابقه این هفته تیم شهرداری تبریز در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳ صالحین ورامین را شکست داد و با پنج برد و ۱۷ امتیاز در همان رتبه نهمی باقی ماند.
تیم والیبال بانک سرمایه در چهارمین دیدار این هفته در اراک به مصاف شهرداری این شهر رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.
تیم والیبال کاله مازندران در یکی دیگر از دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر میزبان شهرداری ارومیه بود و سه بر یک مغلوب این تیم شد تا نهمین ناکامی خود را تجربه کند.
در آخرین دیدار هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال و در خانه والیبال تهران، تیم سازمان عمران شهرداری ساری موفق به شکست سه بر دو پارسه تهران شد تا ششمین شکست خود را تجربه کرده باشد.
تیم سازمان عمران شهرداری ساری نیز با کسب این پیروزی، تعداد بردهای خود را به هفت رساند و با ۲۰ امتیاز و یک پله صعود به رتبه ششم جدول آمد.
نتایج کامل هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
سایپا تهران ۳ – هاوش گنبد ۲ (۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۱۶ بر ۱۴)
پارسه تهران ۲ – سازمان عمران شهرداری ساری ۳ (۲۶ بر ۲۸، ۲۶ بر ۲۸، ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۵ و ۱۱ بر ۱۵)
شهرداری اراک یک – بانک سرمایه ۳ (۲۴ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵ و ۲۱ بر ۲۵)
خاتم اردکان صفر – پیکان تهران ۳ (۱۸ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۱۶ بر ۲۵)
کاله مازندران یک – شهرداری ارومیه ۳ (۲۴ بر ۲۶، ۲۵ بر ۲۲، ۱۵ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۷)
شهرداری تبریز ۳ – صالحین ورامین صفر (۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳)
در پایان هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال تیم های پیکان تهران با (۱۲ برد و ۳۴ امتیاز)، بانک سرمایه (۱۲ برد و ۳۲ امتیاز) و پارسه تهران با هشت برد و ۲۵ امتیاز در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند که نسبت به هفته گذشته این رقابت ها تغییری در جایگاه تیم های اول تا سوم ایجاد نشد.

Copyright © 2011-2014, Rahbord IT. All Rights Reserved.