جستجو

پیوندها

 

 fivb

 

AVC

 

fed

 

tarbiat

 

olymic

 

مترجم سایت

Persian Arabic Armenian Azerbaijani English Turkish

تصویر تصادفی

07.jpg

مقالات

articles

اطلاعیه ها

announcements

با تصمیم کادرفنی در لیگ جهانی والیبال

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

لیبروی شهرداری تبریز جایگزین ظریف در تیم ملی والیبال شد

مرندی و شفیعی، تیم ملی والیبال کشورمان را در دیدار مقابل روسیه در شهر کازان همراهی خواهند کرد.
به گزارش فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که برای برگزاری پنجمین و ششمین مسابقه خود در لیگ جهانی۲۰۱۵ صبح امروز چنستوهوا را ترک کرد و عازم کازان شد، ساعت ۱۹:۴۰ روزهای شنبه و یکشنبه مورخ ۲۳ و ۲۴ خرداد ماه به مصاف تیم ملی روسیه قهرمان المپیک خواهد رفت.
بر اساس اعلام کادر فنی تیم ملی، با توجه به مصدومیت فرهاد ظریف و سامان فائزی، مهدی مرندی و علی شفیعی در دیدار مقابل روسیه در شهر کازان در لیست تیم ایران قرار خواهند گرفت و بدین ترتیب ظریف و فائزی امروز راهی تهران خواهند شد و مرندی و شفیعی تهران را به مقصد کازان ترک خواهند کرد.
بدین ترتیب با اضافه شدن مرندی شمار نمایندگان استان در تیم ملی والیبال کشورمان به عدد ۲ افزایش یافت. مرندی به همراه محمد حسن صنوبر از تیم شهرداری تبریز در تیم ملی کشورمان حضور دارند.
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی در این خصوص افزود: با توجه به اینکه سامان فائزی در دیدار مقابل لهستان از ناحیه پا مصدوم شد و فرهاد ظریف هم مدت هاست از ناحیه مچ دست دچار مصدومیت است و برای درمان کامل، هر دو بازیکنان احتیاج به استراحت دارند به همین منظور به تهران خواهند رفت و مرندی و علی شفعی در روسیه به تیم ملی می پیوندند.

Copyright © 2011-2014, Rahbord IT. All Rights Reserved.